Wystawione długi na:

27,342,909.99 PLN

Ilość wierzytelności:

708

PREMIUM

Aktualnie brak promowanych wierzytelności.

Wystaw, sprzedaj, odzyskaj

Skutecznie i zgodnie z prawem.

więcej o Giełdzie

Została powołana do publikacji informacji o długach powstałych w obrocie gospodarczym

Krajowa Giełda Długów daje możliwość sprzedaży długu (poprzez publikację wierzytelności) i jednocześnie motywuje Dłużnika do spłaty zadłużenia. Jest również miejscem, w którym można Kupić dług innej firmy, za procent jej wartości.

Wierzyciel i Krajowa Giełda Długów (jako serwis) mają pełne prawo do publikacji długu (z obrotu gospodarczego) wraz z informacją o zamiarze jej sprzedaży.

Sam wystawiasz i zarządzasz długami. Obsługa Krajowej Giełdy Długów jest prosta i intuicyjna

Formalności zostały zredukowane do niezbędnego minimum, dzięki czemu każdy może skorzystać z platformy i odzyskać swoje pieniądze.

Sam decydujesz kiedy i jaki dług wystawisz na giełdzie. 24 godziny na dobę.

Podejmujemy skuteczne działania prawne

Pisma i wiadomości, które otrzymuje Dłużnik, tworzone są przez prawników i wysyłane przez Krajową Giełdę Długów – jeden z największych tego typu serwisów w Polsce. Korzystamy ze skutecznych metod komunikacji z Dłużnikiem – wysyłając pisma email czy wiadomości sms. Opublikowane dane Dłużnika wraz z informacjami o długu bardzo szybko pojawiają się na najwyższych wynikach wyszukiwania w najpopularniejszych wyszukiwarkach m.in. w Google.

Działania te nie są obojętne dla Dłużnika i najczęściej powodują spłatę zadłużenia.

Opłaty za sukces i usługi dodatkowe

Założenie konta jest zupełnie bezpłatne. Nie pobieramy również opłat za wystawienie i bezterminową publikację ogłoszenia. Opłaty pobierane są dopiero w chwili zdjęcia długu – najczęściej w przypadku sukcesu – spłatą zadłużenia przez Dłużnika lub znalezienie kupca na wierzytelność.

Krajowa Giełda Długów daje Ci możliwość odzyskania pieniędzy bez ponoszenia kosztów windykacji.

Dla zwiększenia skuteczności publikacji długu, możesz skorzystać z usług dodatkowych, dla których opłaty pobierane są zgodnie z cennikiem.

Spróbuj - załóż konto bezpłatnie

Jesteś zainteresowany zakupem długu?

Wyszukuj i obserwuj wybrane wierzytelności. Znalazłeś interesujący Cię dług? Zadaj pytanie Wystawcy, zaproponuj swoją cenę. Negocjacje odbywają się pomiędzy Tobą, a Wystawcą długu. Dokonywanie tych czynności jest bezpłatne ale wymagane jest założenie konta.

Jesteś Dłużnikiem? Otrzymałeś informację o publikacji?

Jeśli Twoja firma figuruje w Krajowej Giełdzie Długów oznacza to, że Twój Wierzyciel rozpoczął procedurę odzyskiwania należnych mu pieniędzy poprzez publikację informacji o długu.

Wciąż jednak możesz zakończyć sprawę bez negatywnych konsekwencji. Skontaktuj się niezwłocznie z Kontrahentem i ureguluj należność, dzięki czemu Twoja firma i dług zostaną zdjęte z Giełdy przez Wystawcę.

Pamiętaj, że brak reakcji z Twojej strony może spowodować uruchomienie kolejnych procedur mających na celu odzyskanie pieniędzy należnych Wierzycielowi, z postępowaniem sądowym włącznie.

Natychmiastowa publikacja długu wraz z powiadomieniem Dłużnika

Bezpłatne wystawienie długu wraz z wysyłką powiadomienia do Dłużnika

więcej

Wyślij ostrzeżenie i daj 7 dni Dłużnikowi

Usługa poczekalni – szansa na odzyskanie pieniędzy bez upubliczniania długu

więcej

Wyróżnij swoją ofertę

Wybierz jedną z dwóch metod promowania długu

więcej

Umieszczaj długi automatycznie

Zintegruj swój system informatyczny dla szybkiej obsługi Giełdy

więcej